Firma Majster - specjaliści w projektowaniu i wyposażeniu łazienek oraz eksperci w sprawie techniki grzewczej zapraszają do sklepu w Słupsku ul. Szczecińska 61a

Piękne łazienki

Łazienki w Słupsku

W dziale wyposażenia łazienek oferujemy: armaturę kuchenną i łazienkową, stelaże podtynkowe, miski podwieszane, bidety, szafki łazienkowe, wanny (tradycyjne, z hydromasażem, wieloosobowe), kabiny natryskowe, umywalki, brodziki, syfony, odwodnienia liniowe i wiele innych produktów niezbędnych do wyposażenia, zagospodarowania i ozdobienia Twojej łazienki.

Projektując łazienkę bierzemy pod uwagę przede wszystkim preferencje klienta, uwarunkowania techniczne, powierzchnię, światło itp. i proponujemy kompleksowe rozwiązanie – od łazienek tradycyjnych, retro, po futurystyczne, na miarę XXI wieku.

W celu wizualizacji, projektujemy za pomocą programu CAD, z wykorzystaniem obszernej bazy produktów, między innymi takich producentów jak:

Koło, Cersanit, Roca, Deante, Ravak, Huppe, Elita, Sanplast, Grohe

Obserwując zmieniające się trendy, asortyment nowości, biorąc udział w licznych szkoleniach oferujemy naprawdę piękne łazienki.

W każdej chwili możesz wysłać do nas zapytanie o pomoc w zaprojektowaniu łazienki. –Pomoc – Wyposażenie i projektowanie łazienek

PolecamyKontakt

Majster - Ewa i Lech Drążkiewicz

ul. Szczecińska 61a,
Słupsk, woj. pomorskie
Telefon: 59 845 61 66
Fax: 59 845 74 68
Mobile: 607 235 179
e-mail: majstersl@pro.onet.pl